2010/2011

Rozwiń

“Szkoła Rodzenia – Szpital Zaspa” (Gdańsk) 16.05.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Kacper Polakowski
  • Marcin Derwich
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011
16.05.2011

Szkoła Rodzenia mgr G. Niemczyk – Kuczkowskiej (Gdańsk) 06.05.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Magdalena Lisiak
  • Marcin Derwich
06.05.2011
06.05.2011

“Szkoła Rodzenia – Dobry Początek” (Gdańsk) 26.04.2011

spotkanie przeprowadził:

  • Marcin Derwich
26.04.2011
26.04.2011

Szkoła Rodzenia mgr Iwony Guć (Gdynia) 31.03.2011

spotkanie przeprowadziły:

  • Hanna Łubińska
  • Miriam Lange
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011
31.03.2011

Szkoła Rodzenia mgr G. Niemczyk – Kuczkowskiej (Gdańsk) 16.03.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Magdalena Lisiak
  • Marcin Derwich
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011
16.03.2011

Szkoła Rodzenia “Maria” (Gdańsk) 16.03.2011

spotkanie przeprowadził:

  • Kacper Polakowski
16.03.2011
16.03.2011

“Szkoła Rodzenia – Dobry Początek” (Gdańsk) 28.02.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Natalia Marcisz
  • Kamil Greń
  • Marcin Derwich
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011
28.02.2011

“Szkoła Rodzenia przy Szpitalu Kolejowym” (Gdańsk) 23.02.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Marta Kessler
  • Adrian Rybiński
23.02.2011
23.02.2011

“Szkoła Rodzenia przy Szpitalu Kolejowym” (Gdańsk) 23.02.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Marta Kessler
  • Adrian Rybiński
23.02.2011
23.02.2011

“Szkoła Rodzenia – Szpital Zaspa” (Gdańsk) 21.02.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Kacper Polakowski
  • Marcin Derwich
  • Natalia Marcisz
  • Dorota Kloss
  • Dorota Pylińska
  • Wojciech Dąbrowski
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011
21.02.2011

“Szkoła Rodzenia Teresa Mroczkowska” (Gdańsk) 15.02.2011

spotkanie przeprowadziły:

  • Dorota Cudnik
  • Anna Klimaszewska
15.02.2011
15.02.2011

“Szkoła Rodzenia – Dobry Początek” (Gdańsk) 27.01.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Marcin Derwich
  • Dorota Cudnik
  • Anna Klimaszewska
27.01.2011
27.01.2011

Szkoła Rodzenia mgr G. Niemczyk – Kuczkowskiej (Gdańsk) 19.01.2011

spotkanie przeprowadzili:

  • Magdalena Lisiak
  • Marcin Derwich
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011
19.01.2011

“Szkoła Rodzenia – Szpital Zaspa” (Gdańsk) 13.12.2010

spotkanie przeprowadziły:

  • Marta Kessler
  • Miriam Lange
13.12.2010
13.12.2010
13.12.2010
13.12.2010
13.12.2010
13.12.2010

“Szkoła Rodzenia – Dobry Początek” (Gdańsk) 23.11.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Dagmara Stawrosiejko
  • Marcin Derwich
23.11.2010
23.11.2010

Szkoła Rodzenia mgr Iwony Guć (Gdynia) 23.11.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Magdalena Lisiak
  • Jakub Warmuz
23.11.2010
23.11.2010

Szkoła Rodzenia “Super Mama” (Gdynia) 22.11.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Martyna Cieczko
  • Adrian Rybiński
22.11.2010
22.11.2010

Szkoła Rodzenia mgr Iwony Guć (Gdynia) 18.11.2010

spotkanie przeprowadziły:

  • Hanna Łubińska
  • Dominika Borecka
18.11.2010
18.11.2010
18.11.2010
18.11.2010

“Szkoła Rodzenia przy Szpitalu Kolejowym” (Gdańsk) 17.11.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Marta Kessler
  • Kacper Polakowski

Szkoła Rodzenia “Maria” (Gdańsk) 27.10.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Ryszard Górkiewicz
  • Kacper Polakowski
27.10.2010
27.10.2010

Szkoła Rodzenia mgr G. Niemczyk – Kuczkowskiej (Gdańsk) 26.10.2010

spotkanie przeprowadzili:

  • Dagmara Stawrosiejko
  • Marcin Derwich
26.10.2010
26.10.2010

“Szkoła Rodzenia – Dobry Początek” (Gdańsk) 13.10.2010

spotkanie przeprowadziła:

  • Dagmara Stawrosiejko

Szkoła Rodzenia mgr G. Niemczyk – Kuczkowskiej (Gdańsk) 09.08.2010

spotkanie przeprowadził:

  • Marcin Derwich
09.08.2010
09.08.2010